![447706268_835475465148810_1394754577084009621_n (1)](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/447706268_835475465148810_1394754577084009621_n-1-640x512.jpg)
Про це повідомили на сторінці Підволочиської селищної ради.
“Виконуючи свій військовий обов’язок на захисті свободи, суверенітету та територіальної цілісності України від агресії російської федерації 5 травня 2024 року віддав своє життя, старший солдат 101-ої окремої бригади територіальної оборони, житель села Іванівка – ГАСЮК Микола Андрійович (12.10.1989 р.н)” – йдеться у повідомленні.
Приносимо щирі співчуття сімʼї та рідним, близьким, побратимам та односельчанам воїна Миколи.
Вічна памʼять! Герої не вмирають!