![434683704_1138508717336599_5014930241087485866_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/434683704_1138508717336599_5014930241087485866_n-640x512.jpg)
Шумську громаду у Тернопільській області сколихнула страшна звістка з фронту.
Захищаючи Україну від російських загарбників загинув житель села Бриків Васюк Ігор Васильович, 1971 року народження.
Старший сержант, старший стрілець механізованого взводу загинув 27 березня 2024 року від отриманих поранень несумісних з життям.
«З вірою у перемогу самовіддано боронив українську землю та разом з побратими давав відсіч ненависному ворогові… Щирий, турботливий чоловік, найкращий тато і дідусь, який дуже любив та завжди дбав про свою родину. Добрий, справедливий, завжди готовий прийти на допомогу односельчанин, товариський і надійний побратим! Відважний, відданий син свого народу, протистояв ненависному ворогові до останнього свого подиху», – поділився міський голова Шумська Вадим Боярський.
Співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять Герою!