![50026d041c6d8573154ddb10b03786a9_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/50026d041c6d8573154ddb10b03786a9_xl-640x537.jpg)
Курйозний випадок трапився у Козівській громаді. Там жінка жила без паспорту усі 52 роки.
Як розповідають у ГУНП в Тернопільській області, враховуючи, що це перший документ жінки, міграційникам довелось проводити процедуру встановлення особи та перевірку належності до громадянства України.
«Працівники Козівського сектору міграційної служби допомогли 52-річній жительці громади реалізувати її право – оформити паспорт громадянина України.
Команда УДМС у Тернопільській області і надалі працюватиме над тим, аби кожен краянин мав доступ до своєчасних та якісних адміністративних послуг», – кажуть міграційники.