![447897734_788667140118764_4045249816326023131_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/447897734_788667140118764_4045249816326023131_n-640x427.jpg)
11 червня о 12:37 на номер екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про пожежу рейсового автобуса “Тернопіль-Гусятин”, що виникла в с. Самолусківці Гусятинської ТГ Чортківського району. На момент виникнення надзвичайної події в транспортному засобі перебував тільки водій, який не постраждав.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/447968122_788667143452097_4165817176714613933_n.jpg)
До ліквідації загоряння залучено черговий караул Гусятинського гарнізону ДСНС. На момент прибуття вогнеборців полум’я повністю охопило транспортний засіб.
О 13:12 пожежу на площі 20 м.кв було ліквідовано, однак автобус врятувати не вдалося. Обставини пожежі та сума матеріальних збитків встановлюються.