Головна Новини На Тернопільщині витягували зі снігових пасток автівки

На Тернопільщині витягували зі снігових пасток автівки

12.01

О 22:23 на автодорозі поблизу села Залісці Вишнівецької ТГ Кременецького району працівники Вишнівецької місцевої пожежної команди провели буксирування легкового автомобіля Renault Master, який застряг в снігу.

13.01

О 05:23 рятувальники на автодорозі поблизу села Хмелівка Микулинецької ТГ Кременецького району провели буксирування легкового автомобіля Hyundai Tucson, який з’їхав з дороги та не міг самостійно продовжити рух.

О 06:32 працівники ДСНС на обʼїзній дорозі міста Чортків провели буксирування автомобіля «Mercedes Sprinter», який з’їхав у кювет та не міг самостійно продовжити рух.

О 08:28 рятувальники на автодорозі поблизу села Базар Білобожницької ТГ Чортківського району провели буксирування рейсового автобуса (без пасажирів), який не міг самостійно продовжити рух на засніженій ділянці дороги.

О 14:10 працівники великодедеркальської місцевої команди у селі Великі Загайці Великодедеркальської ТГ Кременецького району провели буксирування автомобіля «Mercedes Sprinter», який не міг самостійно продовжити рух на засніженій ділянці дороги.

15 січня о 00:05 фахівці ДСНС на дорозі між селом Буцнів та Серединки Великоберезовицької ТГ Тернопільського району провели буксирування легкового автомобіля, який не міг продовжити рух на засніженій ділянці дороги.