![407451055_678414447810701_725856657684822884_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/407451055_678414447810701_725856657684822884_n-640x427.jpg)
2 грудня у селищі Велика Березовиця, селах Цебрів, Ковалівка та Пановичі в Тернопільському та Чортківському районах підрозділи ДСНС відбуксирували з ускладнених ділянок вантажівки з продуктами. Поблизу с. Пановичі також здійснено буксирування рейсового автобуса «MERCEDES 814» сполученням «Підгайці – Івано-Франківськ», в якому перебувало 10 пасажирів. На Вишгородку (Кременецький район) та Грабовці (Тернопільський район) рятувальники надали допомогу в буксируванні з кювету на тверде покриття 2-х пасажирських автомобілів, в яких перебували люди.
У селі Підгороднє рятувальники залучались до ліквідації наслідків ДТП, де травмувалася одна людина. А в селі Слобідка вони врятували ситуацію, порізавши дерево, яке перекрило дорогу та ускладнювало рух автотранспорту.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/407422485_678414554477357_708395247006121600_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/407442185_678414337810712_3569972515649534506_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/407411989_678414327810713_6733672376748106288_n.jpg)
Аби відновити безпеку на дорогах 2 грудня рятувальники залучили 8 одиниць техніки та 32 співробітників. Загалом, з початку ускладнення погодних умов, для надання допомоги з ліквідації наслідків негоди було залучено 21 одиницю техніки та 84 рятувальників.