![431514478_717289893925985_3593745424437869914_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/431514478_717289893925985_3593745424437869914_n-640x427.jpg)
Непритомного чоловіка на проїжджій частині, неподалік зупинки в селі Торське Чортківського району, 4 березня виявив водій автомобіля. Він викликав швидку та працівників поліції.
Потерпілого з численними тілесними ушкодженнями одразу госпіталізували до реанімаційного відділення. Експерти припустили, що травми чоловік отримав у результаті наїзду транспортного засобу. На місці нещастя слідчі виявили уламки автомобіля.
За попередніми даними, аварія трапилася близько 21:26. Потерпілий – місцевий житель, 1968 року народження.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/431244208_717289897259318_8256011186729825213_n.jpg)
Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівники Заліщицького відділення поліції №4 спільно з працівниками управління патрульної поліції встановили причетних до автопригоди. Як з’ясувалося, чоловіка збила 21-річна водійка автомобіля “Peugeot 308”. Вона у скоєному зізналася. Дівчина каже, що злякалася, а тому не зупинилася одразу.
Слідчі інкримінують їй статтю 286 ККУ. Триває слідство.