![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-35.jpg)
Забезпечення безперебійного проїзду – один із пріоритетів роботи Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області. Під час буревію організовано оперативну ліквідацію перешкод на державних автошляхах: гілля, дерев, повалених дорожніх знаків, рекламних щитів чи інших сторонніх предметів.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-26.jpg)
За вчорашню добу підрядні організації 22 рази виїжджали до місць падіння дерев на мережі державних автошляхів. Завдяки злагодженій роботі перешкоди прибрали швидко, обійшлося без ускладнення руху чи постраждалих.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-13.jpg)