![438093221_745018214486486_854815376837203836_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/438093221_745018214486486_854815376837203836_n-640x427.jpg)
Про автопригоду із травмованими на центральній дорозі в селі Зарубинці на лінію “102” о 21:10 повідомив очевидець. На місце пригоди виїжджала поліція та бригада екстреної медичної допомоги.
У ході перевірки з’ясувалося, що чоловік 1979 року народження, керуючи мотоциклом «Yamaha», не впорався з керуванням, з’їхав із дороги та врізався в електроопору. Він від отриманих травм помер на місці аварії, а 15-річну пасажирку доправили до лікарні.