![obzhalovanie_resheniya_admin._suda_rus-1-1024x683](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/obzhalovanie_resheniya_admin._suda_rus-1-1024x683-1-640x427.jpg)
У Тернопільській області судили працівницю Територіального центру комплектування, яка недоглядала за сином.
Про це йдеться у постанові Збаразького райсуду, пишуть Тернопільські події.
За даними суду, 16 січня 2024 року виявлено факт ухилення працівниці ТЦК, виконання передбачених п.п.1, 2, 3 ст.150 Сімейного кодексу України обов`язків та ст.12 Закону України «Про охорону дитинства» обов`язків щодо виховання свого неповнолітнього сина, а саме вона з дитиною спілкується лише по телефону, не надає фінансової допомоги, ухиляється від участі у навчанні дитини.
Суд визнав жінку винною та попередив її про недопущення подібного.