![0c0b54fc40b492741266a3f2d7727ee4_L](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/0c0b54fc40b492741266a3f2d7727ee4_l.jpg)
У Тернопільській області судили жінку через невиконання батьківських обовязків. Суд обмежився щодо неї усним попередженням.
Про це йдеться у постанові Кременецького райсуду, пишуть Тернопільські події.
За даними суду, жінка ухилилася від виконання батьківських обов`язків, що передбачені ст.150 СК України щодо виховання свого малолітнього сина, 2011 року народження, що виразилося в тому, що в будинку по місцю проживання брудно, будинок в аварійному стані, мати зловживає алкогольними напоями.
Жінка провину визнала та просила суд суворо не карати. Суд обмежився усним попередженням.