![foto3-34-400x267](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/foto3-34-400x267-1.jpg)
У Тернопільській області судили жінку, бо її діти жили в антисанітарії.
Про це йдеться у постанові Кременецького райсуду. За даними суду, в будинку, де мешкали діти, антисанітарні умови проживання, брудно, одяг брудний, продукти харчування відсутні, їжа не наготовлена. Своїми діями мати вчинила правопорушення передбачене частиною 1 статті 184 КУпАП.
Жінка в судовому засіданні вину визнала, щиро розкаялася, вказала що виправила все, що зазначено в протоколі. Просить суворо не карати.
Суд обмежився усним попередженням.