![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-4-640x427.jpg)
Про бездиханне тіло неповнолітнього на лінію “102” повідомили медики бригади екстреної медичної допомоги. Їх на місце нещасного випадку викликали товариші загиблого.
Нещастя трапилося 1 квітня близько 18:00. При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що житель одного із сіл Підволочиської територіальної громади 2007 року народження разом з двома неповнолітніми друзями пішли на територію колишнього колгоспу.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-3.jpg)
Хлопці перебували біля закинутої та майже зруйнованої будівлі. За їхніми словами, сімнадцятирічний товариш палкою намагався розхитати брилу з кількох цеглин. У результаті цього обвалилася мурована частина арки даху і придавила юнака.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-2.jpg)
Він від отриманих травм загинув. Даний факт слідчі внесли в ЄРДР відповідно до статті 115 Кримінального кодексу з поміткою “нещасний випадок”.