![434768196_1581511649249544_4146321727505111385_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/434768196_1581511649249544_4146321727505111385_n-640x374.jpg)
Попри свою ефективність, дрони на фронті – річ розхідна, адже дуже часто знищуються і, до того ж, можуть бути перехоплені ворогом. У зв’язку з цим потреба в безпілотних літальних апаратах для наших воїнів зажди є вкрай нагальною і критично важливою.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-5.jpg)
FPV-дрон для 80-го батальйону територіальної оборони вартістю 15 200 гривень, спільно склавшись грошима, закупили старости старостинських округів Білобожницької громади: Буданівського, Звиняцького, Косівського, Полівецького, Базарського, Ридодубівського, Ромашівського та Палашівського, розповіли на сторінці громади.
Нехай дрон справно послужить нашим бійцям, допомагаючи нейтралізовувати окупантів!