![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-3-640x427.jpg)
Раніше судимий житель Одеси потрапив в поле зору оперативних працівників Тернопільщини. Правоохоронці спільно з працівниками кримінального аналізу встановили, що чоловік через онлайн-аукціони продавав зброю.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-2.jpg)
Ще наприкінці вересня 2023 року працівники сектору кримінальної поліції Кременеччини отримали оперативну інформацію про те, що уродженець Одеси торгує вогнепальною зброєю та боєприпасами. З клієнтами спілкується онлайн, продає заборонені предмети через військовий аукціон, а передає товар через відділення поштового зв’язку.
Поліцейські встановили, що наприкінці вересня житель Кременеччини викупив револьвер системи «Наган» і двічі купував патрони до нього.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-1.jpg)
Зібравши достатньо доказів, слідчі спільно із оперативниками карного розшуку під процесуальним керівництвом Кременецької окружної прокуратури 29 грудня за місцем проживання фігуранта справи провели обшуки. У підозрюваного виявили та вилучили пістолети, набої та порох.
Документів на зброю у чоловіка не було. Він стверджує, що займався колекціонуванням небезпечних предметів. Проте вирішив усе розпродати, бо необхідні гроші. Що ж стосується набоїв, то їх він виготовляв самостійно.
50-річному одеситу оголосили підозру відповідно до частини 1 статті 263 КК України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Триває слідство.