Головна Новини На Тернопільщині потрібні працівники сільського господарства

На Тернопільщині потрібні працівники сільського господарства

Сільське господарство – одна з провідних галузей у Тернопільській області. Освоєння земель, вирощування зернових, бобових, овочевих, ягідних та інших сільськогосподарських культур, розвиток садівництва та фермерських господарств спричиняють сталий попит на працівників аграрної сфери.

На сьогодні с/г товариства області шукають працівників на більше сотні вільних робочих місць. Середній розмір зарплати складає 12,2 тис. грн. Про це під час брифінгу розповіли директор Тернопільського обласного центру зайнятості Микола Городецький та заступник директора Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості Галина Приступа.

На сьогодні найбільший попит мають:

– трактористи-машиністи с/г виробництва;

– трактористи;

– робітники фермерського господарства;

– агрономи;

– підсобні робітники.

Також роботодавцям у галузі с/г потрібні: оператори машинного доїння, слюсарі-електрики з ремонту електроустаткування, тваринники, бухгалтери, лікарі ветеринарної медицини, техніки-будівельники, овочівник, сировар-майстер, апаратник оброблення зерна, квітникар, птахівник, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, та ін.

Найвища зарплата до 25 тис. грн на місяць у:

– лікаря ветеринарної медицини;

– водія автотранспортних засобів;

– слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування;

– агронома.

15-18 тис. грн зароблятимуть бухгалтер, тваринник, апаратник оброблення зерна, трактористи.

Загалом, з початку цього року роботодавці с/г сфери пропонували 431 вакансію, з них до 80% вже укомплектовані службою зайнятості.