![6f29c07140ae6ccd](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/6f29c07140ae6ccd-640x360.jpg)
На Тернопільщині у Гусятинській громаді провели в останню дорогу загиблого військовослужбовця Валентина Маковея.
Про це повідомили на сторінці Гусятинської селищної ради.
Чоловік загинув 17 січня 2024 року, під час бойового завдання, в районі населеного пункту Терни, що в Донецькій області. Чоловік був солдатом, водієм 2 взводу роти протитанкових ракетних комплексів. Бійцю було 38 років.
![Похорон Валентина Маковея Похорон Валентина Маковея](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/c5bd71b9205cf963.jpg)
Прощання із воїном Валентином Маковеєм. Фото: Гусятинська селищна територіальна громада
Рідні, друзі, жителі громади зустріли тіло загиблого військовослужбовця. Біля пам‘ятника Незалежності відбулася молебень за загиблим воїном. Опісля похоронний кортеж попрямував до рідного дому у Сидорів.
![Прощання із воїном Валентином Маковеєм Прощання із воїном Валентином Маковеєм](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/8f7fe4c5668fe947.jpg)
Жителі громади. Фото: Гусятинська селищна територіальна громада
У Гусятинській громаді оголосили жалобні дні.