![sort-liniya](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/sort-liniya-640x416.jpg)
Жителів запрошують на громадські обговорення 8 листопада.
У середу 8 листопада 2023 року о 13.00 год в приміщенні Озернянського сільського будинку культури відбудуться громадські слухання з питання розміщення на території Озернянської територіальної громади сміттєпереробного заводу. Про це повідомили на сторінці Озернянської об’єднаної територіальної громади у фейсбуці, пише Терен.
На громадські слухання запрошуються жителі громади, старости сіл.Учасникам громадських слухань мати з собою паспорт громадянина України. Реєстрація учасників буде проводитись з 12.00 год, – йдеться у повідомленні.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-25.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-20.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-15.jpg)