![440091553_836869205141804_2681676223512057040_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/440091553_836869205141804_2681676223512057040_n-640x480.jpg)
За процесуального керівництва Бучацької окружної прокуратури повідомлено про підозру місцевому підприємцю у заволодінні бюджетними коштами, а також у підробленні офіційних документів (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
За даними слідства, у грудні 2022 року підприємець, зловживаючи службовим становищем, в умовах воєнного стану, заволодів бюджетними коштами, виділеними на закупівлю дизельного генератора в сумі 131 тис грн та вніс завідомо неправдиві відомості в акт приймання виконаних робіт.
Також, вже повідомлено про підозру посадовцю, що здійснював технічний нагляд на об’єкті та неналежно виконував свої службові обов’язки (ч. 1 ст. 367 КК України).
Досудове розслідування здійснюють слідчі відділення поліції №2 (м. Бучач) Чортківського районного відділу поліції ГУНП в Тернопільській області.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури