![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-640x427.jpg)
Слідчі Головного управління Національної поліції в Тернопільській області оголосили підозру приватному підприємцю у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/2.jpg)
У ході досудового розслідування було встановлено, що директор одного із приватних підприємств уклав договір із квартирно-експлуатаційним відділом м.Тернополя щодо капітального ремонту військового містечка у Льівівській області.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/3.jpg)
З метою привласнення бюджетних коштів підрядник реалізував протиправну схему. Скориставшись своїм службовим становищем, він вносив у офіційну документацію неправдиві відомості та значно завищував вартість закуплених матеріалів та виконаних будівельних робіт. Таким чином йому вдалося заволодіти понад 3,2 мільйонами гривень бюджетних коштів.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/4.jpg)
Незаконні дії фігуранта викрили правоохоронці. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Максимальне покарання, яке може загрожувати підозрюваному за інкримінованими статтями, 12 років позбавлення волі.
Процесуальне керівництво у справі здійснює Тернопільська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.