![отр](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/02/отр-640x301.jpg)
8 січня о 10:50 у селі Огризківці Лановецької ТГ Кременецького району виникла пожежа житлового будинку. Вогнем знищено перекриття на площі 3 м.кв. Пожежу ліквідовано працівниками добровільної пожежної команди села Буглів та черговим караулом 11 ДПРЧ 5 ДПРЗ Головного управління. Врятовано 1 будівлю.
На пожежі отримала отруєння чадним газом 15-річна дівчинка, яку госпіталізували до Лановецької міської лікарні.