![406213065_676100454708767_7930076457425772523_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/406213065_676100454708767_7930076457425772523_n-640x640.jpg)
За повідомленням Тернопільського обласного центру з гідрометеорології, 29 листопада на Тернопільщині місцями очікується значний сніг; вранці та вдень пориви західного вітру, швидкістю 15 – 20 м/с, хуртовина. 29 – 30 листопада на дорогах ожеледиця.
(І рівень небезпеки, жовтий).
Громадяни, будьте обережними та дотримуйтесь необхідних заходів безпеки: якщо це можливо, утримуйтеся від подорожей, будьте особливо обережні на дорогах. Бережіть себе та своїх близьких.