![417362116_699867882332024_2543253024165935612_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/417362116_699867882332024_2543253024165935612_n-640x640.jpg)
9 січня в с. Сеньків Монастириської ТГ Чортківського району рятувальники здійснили буксирування автомобіля екстреної медичної допомоги, що з’їхав у засніжений кювет під час повернення з виклику та не міг самостійно продовжити рух.
Цього ж дня в с. Кривче Борщівської ТГ Чортківського району співробітники ДСНС залучали на допомогу бригаді в транспортуванні до автомобіля «швидкої» громадянки з надмірною вагою, що потребувала термінової госпіталізації.