Головна Новини На Тернопільщині дільничий міліціонер “кришував” наркоторговців

На Тернопільщині дільничий міліціонер “кришував” наркоторговців

міліція

міліціяПрокуратурою області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні і направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього дільничного інспектора міліції, який зловживаючи владою, шляхом вчинення службового підроблення, приховав факт скоєння тяжкого злочину мешканцем одного із населених пунктів Зборівського району.

Обставини справи:
Колишній дільничний інспектор Зборівського РВ УМВС України в області, виявивши на присадибній ділянці місцевого мешканця 694 рослини маку снотворного, що містить наркотичні засоби та психотропні речовини, сприяв правопорушнику в уникненні від кримінальної відповідальності за вчинення тяжкого злочину.
Правоохоронець, зловживаючи владою, вніс в протокол огляду місця події завідомо неправдиві відомості про виявлення вп’ятеро менше рослин снотворного маку та їх знищення.

Додатково:
Прокуратура області звернулася до суду з обвинувальним актом стосовно вказаного правоохоронця у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст. 364, ч.1 ст. 366 КК України (зловживання владою працівником правоохоронного органу, службове підроблення) та угодою про визнання винуватості.