![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-35-640x427.jpg)
На Тернопільщині під час сварки брат вбив рідного брата. Нещастя трапилося 27 листопада. Сусіди родичів стверджують, що конфлікти між чоловіками були систематичними, оскільки вони обоє зловживали спиртними напоями. Жили брати поруч – один в будинку батьків, а інший – в літній кухні.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-21.jpg)
На місці пригоди працювала слідчо-оперативна група. У ході перевірки з’ясувалося, що потерпілий ще вранці, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вибив вікна у будинку та кричав. 67-річний родич вийшов і прогнав дебошира. Такі суперечки тривали впродовж дня. Черговий конфлікт розпочався близько 16:00 і завершився летально.
Старший брат, аби заспокоїти молодшого, якому було 64 роки, вбив його. Про нещастя повідомив сестру, яка мешкала в іншому селі. Жінка приїхала, побачила бездиханне тіло брата та викликала поліцію.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-13.jpg)
Підозрюваного затримали відповідно до статті 208 КПК. Він у скоєному зізнався. Чоловікові уже оголосили підозру згідно зі статтею 115 (умисне вбивство) ККУ. Триває розслідування.