![162387-1_large](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/162387-1_large-640x451.jpg)
Прикро, коли батьки ухиляються від виконання своїх прямих обов’язків, адже кожна дитина має рости в гідних умовах, відчувати увагу та турботу про себе. Саме такий факт мав місце в одному із населених пунктів нашої громади. Сьогодні його розглянули члени комісії з питань захисту прав дитини, засідання якої провів заступник Теребовлянського міського голови Іван Яремко.
Після детального обговорення вирішено негайно відібрати чотирьох дітей у матері, порушити справу про позбавлення її батьківських прав та тимчасово влаштувати дітей у сім’ї.
Серед іншого в межах засідання комісії 12-ти дітям надано статус дітей, які постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, повідомили на сторінці міськради.