![327617_b47e1c7a30b1016d_new_960x380_0](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/327617_b47e1c7a30b1016d_new_960x380_0-640x360.webp)
Прокурори Теребовлянської окружної прокуратури звернулись до суду з позовом в інтересах держави про стягнення з органу місцевого самоврядування шкоди в розмірі понад 5 млн грн, заподіяної псуванням та забрудненням земель на території громади.
Підставою для позову стало невиконання селищною радою впродовж 2021-2022 років встановлених законом обов’язків щодо охорони навколишнього природного середовища у належний спосіб, а саме – ліквідація стихійних сміттєзвалищ.
Ухвалою Господарського суду Тернопільської області відкрито провадження у справі.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури