![435048622_7297478090349446_9022202381019037859_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/435048622_7297478090349446_9022202381019037859_n-e1712566963114-640x480.jpg)
Із сумом повідомляємо, що під час виконання бойового завдання на Сумщині загинули військовослужбовці 83 окремого батальйону нашої бригади.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-15.jpg)
Молодший лейтенант Олег ПЛАХОТНИЙ, командир взводу роти вогневої підтримки, призваний 25.07.2023 року другим відділом Кременецького РТЦК і СП Тернопільської області військовослужбовець військової служби за контрактом;
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-4.jpg)
Солдат Андрій СИСАК, снайпер роти вогневої підтримки, призваний 09.05.2022 третім відділом Чортківського РТЦК і СП Тернопільської області, військовослужбовець військової служби за призовом по мобілізації;
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-7.jpg)
Старший солдат Петро ТЕНЕНСЬКИЙ Васильович, механік-водій танкового взводу роти вогневої підтримки, 08.07.1992 р.н., військовослужбовець військової служби за призовом по мобілізації призваний 25.02.2022 третім відділом Тернопільського РТЦК і СП Тернопільської області.
Розділяємо біль та смуток від непоправної втрати разом з рідними та близькими наших побратимів.
Зло не залишиться не покараним!
На щиті!