![98c09df2fdbb8cbff16e399f14b07af6_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/98c09df2fdbb8cbff16e399f14b07af6_xl-640x417.jpg)
Додому навіки повертаються двоє воїнів з Коропецької ОТГ.
Сьогодні, 24 листопада, загиблих захисників привезуть у рідне село – Горигляди.
Як повідомили на Facebook-сторінці селищної ради, траурний кортеж прибуде орієнтовно в середині дня і прямуватиме через Тернопіль, Бучач, Монастириську та Коропець.
“Просимо усіх людей вийти і вшанувати молодих військових, які так передчасно віддали життя за свободу українців”, – йдеться у дописі, пишуть Тернополяни.
Поховають військових у суботу, 25 листопада.
Нагадаємо, Вадим Медведєв та Ігор Коропецький загинули 19 листопада під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області. Одному було 22 роки, іншому – 29.
Вадим лише нещодавно освідчився коханій та планував одружитися.