![6b088ec0010e897604ab24f3726dd92d_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/6b088ec0010e897604ab24f3726dd92d_xl-640x457.jpg)
7 квітня обірвалось життя молодого захисника з Бережанщини Олега Мручка.
Трагічну звістку повідомили у міській раді.
“Додому назавжди повертається “на щиті” старший стрілець-оператор 2 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 3 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону військової частини А4267. Він героїчно загинув від важких поранень, отриманих в бою під н.п. Михайлівка Бахмутського району. Про можливість востаннє попрощатись з героєм повідомимо додатково”, – зазначили на Фейсбук-сторінці мерії.
18 квітня воїну йому мало виповнитись 39 років.