![409598091_670836331900938_3481238798288579497_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/409598091_670836331900938_3481238798288579497_n-640x426.jpg)
08.12.23 о 23:13 рятувальне відділення здійснило виїзд на ліквідацію наслідків ДТП, яка трапилась у результаті зіткнення двох автомобілів Volkswagen Golf та Kia K7 на автодорозі М-19 в м. Тернополі на вул. Об’їзна, 27а.
Внаслідок ДТП в автомобілі Volkswagen заблокувало пасажирку.
Рятувальниками проведено відключення АКБ в обох автомобілях, заходи щодо забезпечення пожежної безпеки, недопущення загоряння, потерпілий надано допомогу з деблокування до прибуття підрозділу.