![зображення_viber_2024-03-12_21-21-18-439](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennia_viber_2024-03-12_21-21-18-439.jpg)
На Тернопільщині після пожежі на об’єкті інфраструктури, в який влучили “шахеди”, врятували цуценят. Про це розповіла волонтерка Наталія Петраніч.
За її словами, зараз тваринам шукають господарів, пише Суспільне.
![Цуценята, врятовані з об'єкта інфраструктури, яке атакували "шахеди" Цуценята, врятовані з об'єкта інфраструктури, яке атакували "шахеди"](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/1120a314ebd2fd3f.jpg)
Цуценята, врятовані з об’єкта інфраструктури, яке атакували “шахеди”. Фото: Наталія Петраніч
![Обпечені лапки цуценят Обпечені лапки цуценят](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/a83476a825e519d4.jpg)
Обпечені лапки цуценят. Фото: Наталія Петраніч
“Вже вночі я дізналася про пожежу і моя перша думка, звичайно, була про людей і цуценят. Я знала, що там є 8 цуценят. О пів на 9 ранку мені подзвонили, що біда, треба їх вивозити. Перша дія – пошук машини, друга дія, оскільки ситуація була невідома і телефони вже розрядилися в людей, які там були з нами на зв’язку. Поїхали туди, але на територію нам не дозволили проїхати, тому нам терміново підвезли тих цуценят. Собачки були дуже брудні, з обпеченими лапками. На даний момент їх оглянув ветеринар, купили ліки. Зараз вони просто в хліві і ми активно шукаємо їм дім”, — каже Наталія Петраніч.
![Наталія Петраніч Наталія Петраніч](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/c6caf2986d0bcd92.jpg)
Наталія Петраніч. Суспільне Тернопіль