Головна Новини На Кременеччині засуджено двох жінок які продавали гуманітарну допомогу

На Кременеччині засуджено двох жінок які продавали гуманітарну допомогу

Кременецький районний суд, ухвалив вирок щодо двох жінок які продавали гуманітарну допомогу. Вони засуджені до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки.

Встановлено, що жінки отримували з закордону гуманітарну допомогу, зокрема, наркотиковмісні ліки та продавали продукти на ринку.

“Актуальним є питання протидії нецільовому використанню благодійних внесків громадян недобросовісними волонтерами. З початку року здійснювалось досудове розслідування у 12 кримінальних провадження за ст. 201-2 КК України та 1 –за ст. 190 КК України, один обвинувальний акт скеровано до суду”, – відзначив Андрій Миколайчук.

“Так Кременецькою окружною прокуратурою керовано до суду обвинувальний акт за ч.3 ст. 190, ч. 3 ст. 309 КК України стосовно 2 осіб, які заволоділи гуманітарною допомогою на загальну суму 368 тис грн, та потім її реалізовували, а також отримали від громадян для подальшої передачі Шумській ОТГ і зберігали за місцем проживання лікарські засоби, які містять наркотичні засоби та психотропні речовини в особливо великих розмірах” – повідомив прокурор Тернопільської області