![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-10-640x296.jpg)
Сьогодні, близько 9-ї години, на вулиці Коновальця водій автомобіля Opel не впорався з керуванням та здійснив наїзд на електроопору. В наслідок чого, електроопора впала на проїжджу частину та суттєво ускладнила рух транспорту.
Патрульні здійснюють регулювання дорожнього руху. Об’їзд здійснюється через вулицю Омеляна Польового.
Водії, з розумінням поставтесь до тимчасових незручностей, завчасно плануйте свої маршрути, враховуючи вказану інформацію.