![svichka](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/svichka-640x480.jpg)
Тернопільська громада втратила ще одного захисника.
На фронті загинув 34-річний військовий Микола Микитюк.
Трагічну звістку повідомив у Facebook міський голова Сергій Надал.
“Його життя обірвалося 1 червня у Харківській області. Щиро співчуваємо рідним та близьким Героя! Нехай добрий та світлий спомин про нашого захисника назавжди залишиться у наших серцях. Вічна та світла пам’ять”, – йдеться у дописі.