![пам померла](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/04/пам-640x426.jpg)
Сумна звістка знову надійшла у Тернопільську громаду. Ангелом додому повертається бойовий медик Фаріон Михайло Володимирович (28.01.1974 р.н.), повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.
Захисник поліг 2 січня у Запорізькій області, виконуючи бойове завдання, стримуючи жорстоку російську навалу. Низький уклін Герою, що віддав своє життя за волю України. Найщиріші співчуття родині. Вічна пам’ять!