![16763da06a78ab59f0cdc1a38cf45bb4_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/16763da06a78ab59f0cdc1a38cf45bb4_xl-e1710094091758-640x390.jpg)
Тернопільщина втратила на війні ще одного захисника.
На Донецькому напрямку, виконуючи свій обовʼязок, загинув сапер інженерно-саперного відділення, житель с. Прошова – Олег Грибик.
Трагічну звістку повідомив у Facebook голова Великогаївської громади Олег Кохман.
“Висловлюю щирі співчуття матері, брату, бабусі, усім рідним та знайомим загиблого. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами. Вічна пам’ять і слава українському Воїну! Інформацію щодо зустрічі Героя у нашій громаді буде повідомлено згодом”, – йдеться у його дописі.