![original-photo](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/original-photo.jpg)
Трагічну звістку повідомив у міський голова Тернополя Сергій Надал.
З болем та сумом повідомляємо, що загинув Герой Михальчук Володимир Миколайович (16.03.1974 р.н.). Його життя обірвалося 26 квітня під час виконання бойового завдання у Донецькій області, будучи вірним військовій присязі, захищаючи рідну землю.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким захисника. Вічна та світла йому памʼять.