![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-2.jpg)
6 листопада о 07:45 на пункт зв’язку 19-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про загоряння зерносушарки в с. Григорів Монастириської ТГ Чортківського району.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-1.jpg)
На виклик негайно вирушив черговий караул 19-ї державної пожежно-рятувальної частини. Під час розвідки встановлено, що на території місцевого приватного підприємства, попередньо внаслідок порушення технологічного процесу, відбулось нагрівання тепловентиляційних каналів сушарки кукурудзи «Stela» з виділенням пари.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-1.jpg)
Наразі проводиться автоматична вигрузка курурудзи із зерносушарки.