![ce566edc9368b4ee770d44c72c67ae56](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/ce566edc9368b4ee770d44c72c67ae56-640x427.jpg)
У важкому стані до лікарні бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала 33-річного жителя Чортківського району. Травми чоловік отримав у результаті дорожньо-транспортної пригоди.
Про аварію, яка трапилася 27 листопада близько 13:30, на лінію “102” повідомив черговий ДСНС. На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група.
За попередньою інформацією, потерпілий, керуючи автомобілем JEEP “GRAND CHEROKEE” не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та після цього зіткнувся з деревом.
У водія взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.