![2687172-na-vinnichchini-viyavili-leptospiroz-hto-u-zoni-riziku-ta-yaka-profilaktika](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/2687172-na-vinnichchini-viyavili-leptospiroz-hto-u-zoni-riziku-ta-yaka-profilaktika-640x232.jpeg)
Днями під головуванням першого заступника начальника Чортківської районної військової адміністрації Михайла Демчука відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чортківській РВА.
Під час засідання обговорювали ряд питань, зокрема, повідомили і про випадок захворювання людини на лептоспіроз у селі Городок, що на Чортківщині.
Проведення вимушеної безоплатної дератизації Чортківською районною державною лікарнею ветеринарної медицини у зв’язку з випадком захворювання людини на лептоспіроз в селі Городок Заліщицької територіальної громади загальною площею 76 га.
До слова, Лептоспіроз — це небезпечна гостра інфекційна хвороба з групи зоонозів, яка протікає важко: з лихоманкою, загальною інтоксикацією, ураженням внутрішніх органів, та часто призводить до смерті.