![12](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/12-640x480.jpeg)
Фігурант шляхом вільного доступу викрав гроші з салону автобуса.
Повідомлення про злочин надійшло до співробітників Чортківського районного відділу поліції від жителя Нагірянської громади. Чоловік розповів, що працює водієм автобуса і у нього з робочого місця викрали три тисячі гривень.
За цим фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. За такий злочин передбачено покарання – від 5 до 8 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.