![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-4-640x360.jpg)
2 січня о 18:05 надійшло повідомлення про вибух в приватному житловому будинку в с. Хлопівка Хоростківської ТГ Чортківського району.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-3.jpg)
На місце події направлено чергове відділення 21-го Державно пожежно-рятувального поста 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини та мобільну оперативну групу 6-го Державного пожежно-рятувального загону.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-2.jpg)
По прибуттю на місце події підтвердився факт вибуху без подальшого горіння, в результаті якого житловий будинок зруйнований. Травмований власник будинку, якого в стані свідомості госпіталізовано в лікувальний заклад.
Ймовірна причина вибуху – розгерметизація внутрішньої системи газопостачання.