![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-30-640x427.jpg)
Минулої доби в В КНП «Бережанську міську лікарню» з діагнозом «Загальне переохолодження і відмороження пальців нижніх кінцівок І-ІІ ступенів» жителя с. Гутисько Нараївської ТГ Тернопільського району, 1947 року народження. Обставини травмування встановлюються.
Загалом з початку 2023 року на Тернопільщині від переохолодження та обмороження постраждали 15 громадян. З них, 11 зазнали травмування, 4 загинуло, повідомили у прес-службі ДСНС.