Головна Новини Михайло Головко програв суд щодо понолення на посаді голови обласної ради

Михайло Головко програв суд щодо понолення на посаді голови обласної ради

Ексголова Тернопільської обласної ради Михайло Головко програв суд щодо поновлення на посаді.

Про це Суспільному телефоном повідомив адвокат Михайла Головка Руслан Гуцол.

За його словами, у Тернопільському окружному адміністративному суді відмовили повністю у задоволенні позову Головка Михайла до Тернопільської обласної ради про визнання протиправним рішення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Засідання вела суддя Оксана Мартиць.

Руслан Гуцол прокоментував судове засідання так:

“Ми просили в позивній заяві скасувати рішення обласної ради про звільнення, визнати його незаконним, просили поновити позивача на роботі, а також стягнути середньо заробітну плату за час вимушеного прогулу. Суд відмовив у задоволені позову повністю. Ми із рішенням не погоджуємося, вважаємо, що воно суперечить чинному законодавству і практиці касаційного суду у подібних спорах і наразі, я думаю, що будемо добиватися справедливості, у спосіб передбачений законом”.

Михайла Головка на суді не було. Телефоном він розповів Суспільному, що подаватиме апеляцію.

“Рішення несправедливе. Будемо подавати апеляцію до Львівського апеляційного суду, але зараз очікуємо на мотиваційну частину суду. Якщо буде потрібно, то дійдемо до Верховного суду, щоб відновити справедливість”.

Кореспонденти Суспільного намагаються взяти коментар, щодо рішення суду, у представниці облради Оксани Михальчук.

Попереднє судове засідання відбулося 26 лютого 2024 року, тоді на суді заслухали свідків — 5 депутатів і представника апарату обласної ради.

Нагадаємо, Михайла Головка звільнили з посади голови Тернопільської обласної ради під час сесії, яка відбулася 26 жовтня. Це рішення депутати підтримали одноголосно.