Головна Новини “Ми розуміємо, що зробили помилку і розуміємо масштаб проблеми” – Пренткович і...

“Ми розуміємо, що зробили помилку і розуміємо масштаб проблеми” – Пренткович і Гонковський прокоментували відпочинок на Мальдівах

Два дні мовчання і тернопільська блогерка Тетяна Пренткович разом зі своїм бойфрендом Андрієм Гонковським, під тиском громадськості, а ще більш ймовірніше рекламодавців, визнали свою помилку щодо відпочинку на Мальдівах. 

“У житті є імпульсивні та необдумані рішення. Коли в нас, через зміщення дати події у Варшаві, зʼявилась можливість провести тиждень разом з дітьми і сімʼєю, ми нею скористалися… на жаль, ми не усвідомлювали наслідків цих дій. Ми повністю розуміємо, що зробили помилку і розуміємо масштаб проблеми! морально ми вчинили неправильно по відношенню до інший людей та сімей і щиро приносимо за це вибачення. Нам дуже прикро, що наш вчинок змусив думати погано про волонтерів та бізнеси, які постійно роблять багато для допомоги країні і за необхідності виїжджають закордон! наш вчинок – це лише наша відповідальність і ми ні в якому разі не бажали комусь нашкодити! Висновки зроблено! ми робили і продовжуємо робити все, що від нас залежить для допомоги та підтримки нашої країни. Дякуємо всім хто не залишився осторонь, написав слова підтримки, це дуже цінно”, –відзначила в Інстаграмі Тетяна Пренткович.