![bloherka-z-ternopolia-ta-ii-boyfrend-poprosyly-vybachennia-za-vidpochynok-na-maldivakh-jpg](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/bloherka-z-ternopolia-ta-ii-boyfrend-poprosyly-vybachennia-za-vidpochynok-na-maldivakh-jpg-640x360.webp)
Два дні мовчання і тернопільська блогерка Тетяна Пренткович разом зі своїм бойфрендом Андрієм Гонковським, під тиском громадськості, а ще більш ймовірніше рекламодавців, визнали свою помилку щодо відпочинку на Мальдівах.
“У житті є імпульсивні та необдумані рішення. Коли в нас, через зміщення дати події у Варшаві, зʼявилась можливість провести тиждень разом з дітьми і сімʼєю, ми нею скористалися… на жаль, ми не усвідомлювали наслідків цих дій. Ми повністю розуміємо, що зробили помилку і розуміємо масштаб проблеми! морально ми вчинили неправильно по відношенню до інший людей та сімей і щиро приносимо за це вибачення. Нам дуже прикро, що наш вчинок змусив думати погано про волонтерів та бізнеси, які постійно роблять багато для допомоги країні і за необхідності виїжджають закордон! наш вчинок – це лише наша відповідальність і ми ні в якому разі не бажали комусь нашкодити! Висновки зроблено! ми робили і продовжуємо робити все, що від нас залежить для допомоги та підтримки нашої країни. Дякуємо всім хто не залишився осторонь, написав слова підтримки, це дуже цінно”, –відзначила в Інстаграмі Тетяна Пренткович.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/417010014_1337654916953974_8675537753949173473_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/420124442_947971303419922_328313208480666850_n.jpg)