![пож](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/пож-1-640x426.jpg)
26 листопада о 03:49 у м. Чортків на вул. Бучацька бічна виникла пожежа житлової будівлі, внаслідок якої вогнем знищено покриття та перекриття житлового будинку на площі 20 м кв., пошкоджено облицювання стін, речі домашнього вжитку на площі 80 м кв.
Пожежу ліквідовано черговим караулом 6-ї державної пожежно-рятувальної частини. Під час гасіння пожежі врятовано 2 житлових та 1 господарську будівлі.