![8b641f4ebd591e0d0d037b0adf7f48b4](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/8b641f4ebd591e0d0d037b0adf7f48b4-640x480.jpg)
На лінію 102 надійшло повідомлення про те, що у Тернополі в одній із маршруток пасажирка поводиться неадекватно та порушує громадський порядок.
На виклик прибув наряд патрульних. Під час спілкування з жінкою поліцейські помітили у неї ознаки наркотичного сп’яніння. При проведенні поверхневої перевірки у порушниці виявили 4 пакетика з речовиною рослинного походження зеленого кольору, схожою на канабіс. Вилучені речовини направлені на експертизу.
Фігурантка – 38-річна жителька Дніпропетровщини. Поліцейські встановлюють звідки жінка взяла заборонені речовини.
За вказаним фактом розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.