![jf31WGr1FtUlMQ32tRUWMvAKm1YEy0FjPBVHCOXh](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/jf31wgr1ftulmq32truwmvakm1yey0fjpbvhcoxh.jpeg)
У Тернопільській області на 170 грн оштрафували пенсіонерку, яка побила свого чоловіка.
Про це йдеться у постанові Чортківського райсуду, пишуть Тернопільські події.
За даними суду, пенсіонерка вчинила домашнє насильство психологічного та фізичного характеру відносно свого чоловіка, в ході якого ображала його образливими та нецензурними словами, штовхала руками, копала ногою та подряпала обличчя, внаслідок чого могла бути завдана шкода його психологічному та фізичному здоров`ю, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.
Суд оштрафував її на 170 грн.