Головна Новини «Контінентал» завершив перше азотне підживлення озимих

«Контінентал» завершив перше азотне підживлення озимих

«Контінентал Фармерз Груп» завершила один із важливих технологічних етапів польових робіт — ранньовесняне регенеративне підживлення озимих культур. Загалом Компанія здійснила перше внесення азотних добрив на площі 89,5 тис. га, з яких 43,2 тис. га — це озима пшениця, 33,4 тис. га — озимий ріпак, які є стратегічними культурами для «Контінентал», та 12,9 тис. га — озимий ячмінь.

Для ранньовесняного підживлення на більшості площ Компанія застосувала традиційні гранульовані добрива — аміачну селітру та карбамід, на частині площ — сульфат амонію. За словами операційного директора «Контінентал Фармерз Груп» Костянтина Шитюка, етап першого азотного підживлення вдалося провести згідно плану та в оптимальні агрономічні терміни. «Коригування норм і термінів внесення ми здійснювали зважаючи на запланований вид добрива, стан посівів і потенціал урожаю. Такий диференційований підхід дозволяє нашим агрономам при розробці плану підживлення максимально враховувати потенціал кожного масиву, а також потенціал культури на конкретному полі задля ефективного стимулювання кущення та активізації росту кореневої системи рослин», — зазначив Костянтин Шитюк.

У структурі посівних площ «Контінентал» на 2024 рік врожаю озимі займають майже половину — 49%. Раніше Компанія повідомляла, що посіви перезимували добре.

 Контінентал Фармерз Груп,  Контінентал

Нагадаємо, що на початку сезону весняно-польових робіт «Контінентал» суттєво оновив свій технічний парк новими тракторами та іншою сільськогосподарською і спеціальною технікою.